Getting My خرید آپارتمان در استانبول To Work

خرید خانه نسبت به سایر روش‌های سرمایه‌گذاری، قطعا ریسک کمتری دارد و با توجه به‌اینکه در کشورهای خارجی نقل‌ و انتقال هزینه و دریافت سند ملک، از طریق مراجع معتبری انجام می‌شود، بنابراین خودبه‌خود تضمین کننده امنیت معامله برای فرد سرمایه گذار است.

همچنین شما می‌توانید برای خرید آپارتمان در استانبول یا هر نوع ملک دیگری از صفر تا صد از متخصصان خبره ام تی سی هوم کمک بگیرید.

یاد گرفتن زبان ترکی، پیدا کردن کار مناسب یا حقوقی که برای شهروندان یا ساکنین خارجی در استانبول ترکیه وجود دارد، از مهمترین شرایطی است که باید پیش از خرید ملک و سرمایه‌گذاری روی املاک و مستغلات ترکیه، آنها را بررسی کنید.

ولی آیا میشه مثل ایران قولنامه‌ای این کار رو انجام داد و بعد از اون مدت سند رو انتقال داد؟

قیمت خرید ملک در منطقه بیکوز بسیار مناسب می باشد. لوکس ترین برج ها و آپارتمان ها در این منطقه قرار دارد. به طور کلی می توان گفت با خرید ملک در این منطقه زندگی ایده آل و مناسبی را برای خود و خانوادتان رقم خرید خانه در استانبول اینستاگرام خواهید زد.

ما یاری رسان شما در امر سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه هستیم.

من قصد دارم برای شروع کار، اول به ملک توی ترکیه بخرم و اقامت ترکیه رو بگیرم. البته اسم همسرم رو هم میخوام توی سند ذکر کنم که برای اون هم شهروندی بگیرم.

خرید خانه خرید ملک استانبول خرید خانه خرید ملک فوق العاده

محله‌ی اسن‌یورت یکی از ارزان‌ترین و البته پرجمعیت‌ترین محله‌های استانبول است. بیشتر بافت آن را برج‌ها و مجتمع‌ها و رزیدنت‌های مسکونی تشکیل داده است.

با خرید ملک در ترکیه به صورت اقساطی می‌توان برای دریافت اقامت این کشور اقدام کرد.

چرا سرمایه‌گذاران اروپایی علاقه‌ی خاصی به سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه در سال‌ها اخیر داشتند؟ دلیل آن رشد سرسام آور قیمت خانه در سال‌های اخیر با ورود گردشگران و رونق اقتصادی ترکیه است.

صفحه اصلی > خرید ملک در ترکیه > قیمت آپارتمان در استانبول

املاکی که در این طرح قابل خریداری هستند شامل هوم آفیس، خانه و ملک تجاری می‌شوند.

اصلی ترین سیستم های حمل و نقل عمومی استانبول شامل ایستگاه های مترو، مترو بوس، اتوبوس و همچنین کشتیرانی، در منطقه زیتون بورنو متمرکز هستند که موجب شده توجه شرکت های سازنده بزرگ ترکی و بین المللی جهت ساخت و ساز را به خود جلب کند.


https://www.smtnews.ir/news/3enwy3/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%84-%D8%B5%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%B5%D8%AF-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%B1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *